Slingo Drop ve Hug iki farklı şekilde ama amacı ve kullanım açısından farkı olmayan iki ayrı ürün. Tamamen tercih meselesi. Ben Koriş’i ilk 3 ay Drop’ta taşıdım, daha sonra Hug modelini ortaya çıktı. İlk başta elimde Hug gibi bir ürün olsaydı onu tercih edebilirdim. Dedim ya annenin tercihi, nerede, ne zaman ve hangi amaçla kullanacağına bağlı. Drop ile 8-9 aylık bebeğinizi tüm gün taşıyamazsınız. Üstelik bir elinizle devamlı destek vermek zorundasınız çünkü kalça üzerinde oturur pozisyonda taşıyabilirsiniz ancak. Hug ile büyük ve ağırlaşmış olan bebeklerinizi tüm gün taşıyabilirsiniz. Üstelik her iki elinizde size kalır :)

Genelde yeni doğan bebekleri Drop’ta taşımayı tercih ediyor anneler ama Hug’da da taşınabilir, aklınızda bulunsun.

SLINGO DROP:

SLINGO HUG:

Slingo detaylı bilgi…

Irem Erdilek
Fenerbahçe tutkunu, sosyal medya bağımlısı. Okur, yazar. Blog lover, dreamer & mother. Teknolojik Anne, ALLYN

2 Comments

  1. merhaba Slingomom :)
    bebeğim henüz 1aylık, slingo hug aldım ama bebeğimi kurbaga pozisyonunda içine oturttugumda sır desteği bebeğimin omzunun altında kalıyor ve kafası boşta kaldıgı için kullanamıyorum bir türlü. acaba ben mi hata yapıyorum yoksa bunların bedenleri vs varda ben yanlış olanı mı aldım :(
    yardımcı olabilirsen sevinirim

    1. Gülcin Merhaba,
      Kurbağa pozisyonunda bebek ayaklarını karnına çektiği için normalden daha bile küçük bir pozisyonda olmalıdır. Baş desteği kısmının o kadar aşağıda olmaması gerekiyor. Bana bir resim çekip ir@slingomom.com‘a gönderir misin?

Leave a Response