Bizim sling testlerden geçti. Kumaşlar boyandı. Kullanıma hazır. Sırada kurumsal kimlik çalışması var. Reklamcı arkadaşımın teklifiyle grafik tasarım işlerimiz için onun ajansıyla anlaşma yaptık. Yapılacak ilk şey isim ardından da logo-amblem. Türkiye’de sling olmadığına ve bu pazarı biz başlatacağımıza göre akılda kalıcı, doğrudan yapılan eyleme yönelik isim istiyordum. Sling & Go    SLINGO böylece ortaya çıktı. Internet sayfası olarak da www.babyslingo.com alan adını hemen satın aldık. Logo-amblem de anne-bebek konseptini vermeli romantik bir anlam ifade etmeli mutlaka diye düşündüm. Ajanstan tam benim istediğim gibi bir tasarım çıktı.

Slingler benim hayatımı kolaylaştıran mucize gibi bir ürün oldu. İstedim ki, benim gibi diğer anneler de bununla tanışsın ve bebekleriyle, özellikle dışarıda daha keyifli zamanlar geçirsin. Puset kötü bir araç mı? Yoo tam tersi pusetle gezinti yapmak da çok eğlenceli ama bebek çok küçükse veya pusetle gezemeyeceğiniz mekanlar varsa sling en iyi çözüm. Kaldı ki, bebekler de pusette olmaktansa annelerine yapışık bir şekilde gezmeyi tercih edeceklerdir. Kolik, reflüsü olan veya sadece uyku sorunu olan bebekler için de çözüm olabilecek bir ürün.

Koriş ise tam BIG BOSS kıvamında. Atölyeye de, ajans toplantılarına götürüyordum onu. Beyefendiyi masanın başına alıyorduk.Derken görsellere ihtiyacımız olduğu ortaya çıktı. Model anne ve bebek gerekiyordu. Koriş cepte. Güzeller güzeli bir arkadaşım da model olmayı kabul edince çekimler yapıldı, birbirinden güzel resimler çekildi. Aylardan Ağustostu. Koriş dolayısıyla çıplak ayaklı. Gerçi şu anda Ocak ayındayız. Koriş de annesi de çıplak ayak. Bu konuya başka bir yazıda yer vereceğim. Çocuğu az giydirince hasta olmaz, OLAMAZ, olmadı, ben de hiç olmadım.