Haftalardır blogların sağında solunda duran logonun nedeni olan sonra siz okuyuculardan oy istediğimiz Turkcell Blog Ödülleri dün akşam yapılan törenle sahiplerini buldu.

Önce hikayesini anlatayım. Saat 19’da kokteyl, 20’de de ödül töreninin gerçekleşeceğini söylemişlerdi. İstanbul’un en kalabalık saatinde Barbaros Bulvarı’nın üzerinde bir otelde yapılınca tören, haliyle bir buçuk saatte ancak varabildik ama olsun. Ortam harikaydı, bir daha olsun yine giderim, yine eğlenirim.

Bu arada ne güzel arkadaşlarım olduğunu bir kez daha anladım dün akşam. Hiç işleri olmadığı halde, sadece yarışmada ödül alacak olan arkadaşlarını desteklemek için gelmişlerdi o saatte. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendilerine. Yeşim, Sena, Peri, Gülderen, Nihan, Derya sizi seviyorum.

Yedik içtik eğlendik. Bol bol fotoğraf çektirdik, twitter’dan haberdar etmeye çalıştık merak edenleri ve sıra geldi ödüllerin dağıtılmasına. Aile kategorisi ilk dağıtılan ödüllerdi ve ta taaaa SlingoMOM.com ile İrem Erdilek Blog Ödülleri yarışmasında 2. oldu.

Bitmedi, durun.

Kadın blogları kategorisinde de bir değişiklik yapıp Teknolojikanne.com ile yarıştım ve bilin bakalım sonuç ne: Teknolojikanne 1. olduuuu!!! Ben yarışmaya katılırken bile ¨acaba ilk 10’a girer mi?¨ dediğim blog 1. oldu. Aslında ilk günden itibaren Teknolojikanne’ye güvenen bir isim vardı. Başkahamile adlı blogun yazarı Derya. Hatta dün akşam  ¨TeknolojikAnne birinci olacak inanıyorum, bak görürsün¨ dedi.

Sonuç olarak haliyle sevinçten deliye döndüm ve görmemişin ödülleri olmuş bol bol fotoğraf çektirmiş şeklinde karşınızdayım.

Gecenin asıl bombası ise gönüllerin birincisi biricik arkadaşım Yeşim Mutlu’nın törenden en çok fotoğraf paylaşması sebebiyle Hepsiburada.com’dan aldığı PAPARAZZİ ödülüydü.

Bu ödülleri almamda emeği geçen herkese, öncelikle sevgili kocama, yaramaz oğlum Koray’a, beni her an destekleyen aileme, beni hiç yalnız bırakmayan arkadaşlarıma, gece gündüz beraber olduğum #internetanneleri’ne ve siz okuyucularıma çok çok çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

Daha iyileri sizlerin olsun.