Please assign a menu to the primary menu location under menu

SLINGO

Bir bebek için annesinin kucağından daha huzurlu ve güvenli biryer var mı? Özel olarak tasarlanmış Slingo’lar sayesinde doğumdan itibaren bebeğinizi en yakınınızda güvenle taşıyabilirsiniz.

Her bebek kucakta olmalıdır… Kucakta taşınan bebekler ihtiyaçları anında karşılandığı için çok daha huzurlu ve sakindirler. Bebeğin sinir gelişimi, sindirim sistemi, beslenmesi  ve sağlıklı solunumu için gerekli olan yakınlığı sağlar. Öyle ki bebek her an annesini görebilir, duyabilir, kokusunu alabilir ve hissedebilir. Slingo ile bebeğinizin uyumu…

Slingo DROP sayesinde bir baba ağlayan yenidoğmuş bebeğini kolayca uyutabilir. Anne ise Slingo HUG’a bebeğini yerleştirerek her iki elini de rahatça kullanarak yemek hazırlayabilir. Hatta çamaşırları yıkayabilir, evi süpürebilir,  yürüyüşe çıkabilir, alışveriş yapabilir. Tüm bunları yaparken de bebeği güvende ve mutludur. SLINGO TASARIMLAR

Özel tasarımı sayesinde klasik kangurulardan farklı olarak bebek annenin bedenine daima yakındır, en güvenli şekilde taşınmaktadır. *  Slingo HUG Asya tarzı bebek taşıyıcıların modern versiyonudur. Daha sağlam ve rahat olmasını sağlamak için  bir kaç değişiklik yaptık. Tasarım stil ile buluştu ve sonuç: basit, pratik ve rahat. Dizayn son derece kullanışlıdır. Dikdörtgen bir kumaş, 2 adet omuz kuşağı ve beli destekleyen alt kuşak. Omuz kuşakları hafifçe omuz bölgesinde dolguludur böylece omuzlarınız mümkün olduğunca desteklenir ve ağrımaz. Bir çok kişiye uygundur. Üstelik yeni doğandan 2  yaşına kadar kullanabilirsiniz. *  Slingo DROP ”Pouch sling” olarak da bilinen kese görünümlü Slingo drop, genellikle slinglerin ilk basamağı olarak kabul edilir. Doğru beden seçimi ile son derece kolay bir şekilde bebek ya da çocuk kucakta taşınır. Drop’u takın, bebeği içine yerleştirin ve özgürleşin. Slingo drop son derece hafiftir, katlanarak çantada rahatça taşınır. Babaların en çok tercih ettiği bebek taşıma ürünüdür. Doğduğu andan itibaren bebeğinizi Slingo drop sayesinde dünya ile tanıştırabilirsiniz. Bebek, emzirme-kucak pozisyonunda yeni doğduğundan itibaren 2-3 aya kadar, önde kanguru pozisyonunda 3-6 ay arası ve 6 aydan itibaren yanda kalça üstünde taşınabilir.

Slingo bebeğinizi nasıl taşır?

Slingo Fotoğraflarına bir göz atın

www.babyslingo.com‘dan satın alabilirsiniz.

Slingo maceralarımız ilginizi çekebilir!

Çocuk öyle rahat mı?
Kucak bebeği…
Araştırma konusu: slingler
15 günlük Koriş alışverişte.

5 Comments

 1. merhabalar,benim kızım 6 aylık,slingo hug aldık ancak paketindeki ve buradaki resimlerde olduğu gibi kullanıldığında bebeğin bacakları birbirinden çok ayrılıyor,ya biz beceremedik :) ya da küçük bebekler için farklı bağlama stilleri var,acaba bağlama stilleri konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  1. @sema,
   Sema,
   Bebeğin bacaklarının ayrık olması ilk başta biz anne babaları rahatsız etse de aslında bebeklerin kalça gelişimleri açısından en doğru pozisyon. Ben 3 çocuk doktoruna, 2 cerraha, 4 ortopediste danıştım Slingo HUG’ın modelinde. Kalça çıkığı olan bebeklerin tedavisi aynen bu şekilde bacakları ayrık olarak sabitlenerek yapılıyormuş. Bizim ülkemiz için yeni bir stil bu. Gören herkes önce garipsiyor, ‘acaba öyle bacakları çok ayrık değil mi?’ diye soruyorlar. Bebek rahatsız olsa hemen kendini belli eder.
   Klasik kanguruların bebeğin kalçasına çok baskı yaptığından bahsetti kendi doktorumuz hatta.

   Bebeğin 6 aylık olduğuna göre bacaklarını rahatça açabilir. Sen rahatsız olursan, bebeğin de senin stresini hissedeceğinden huzursuz olur.
   Bir diğer öenmli nokta ise kuşakların mümkün olduğunca sıkı bağlanması. Gevşek kuşakları bebeğin senin bel hizzanın altında taşınmasına sebep olur sonra da omuzlarına yük biner. Kuşakları sıktığında bebeğini de sıkmış olmuyorsun merak etme

   Sana birazdan mail atıyorum detaylı kullanımla ilgili.
   Bir kaç güne kadar siteye de koyarım.

   Sevgiler,
   Irem

   1. Maildeki resimler ve sizin açıklamalarınız çok daha aydınlatıcı oldu benim için,ben rahatım da biliyosunuz ülkemizde herkes bebek bakımıyla ilgili fikir sahibi,sokaktaki insanlar bakalım  nasıl tepki gösterecek :) artık gülüp geçiyorum alıştım,bu arada slingo için bu siteyi buldum ama annelere fikir veren,sıkıcı olmayan bir yermiş burası,artık takipçinizim,çok teşekkür ederim,sağlıcakla kalın..

Leave a Response