Yaz mevsiminin bu sıcak günlerinde hala tatile çıkamamış olanlar veya çıkmaya hazırlanıp da ‘herkesin kapkara olduğu plajlara bembeyaz gideceğim’ diye yakınanlar için müthiş bir fikirden bahsedeceğim.

MYSTIC TAN

Birkaç dakika içinde sağlıklı ve doğal bronz görünüme kavuşmayı kim istemez?!?

Sırrı patentli sprey teknolojisinde.

Mystic Tan‘in patentli MagneTan™ teknoloji sistemi ile vücudun her noktasına eşit olarak dağıtılan losyon sayesinde gerek bronzluk gerekse renk açılması sırasında ciltte lekeler veya dalgalanmalar olmuyor.

Her bir seans 1 hafta süren bronzluk sağlıyor.

Dünyada şu ana dek 50 milyondan fazla uygulaması yapılan Mystic Tan kabinlerinin içinde tek kullanımlık losyonlar kişinin üstüne otomatik olarak spreylenmekte. Bu losyonların içerdiği DHA ve eritruloz’un bronzlaştırma, Aloe Vera’nın nemlendirme ve yüksek konsantrasyonlu antioksidanların anti-aging (cildi yaşlanmaya karşı koruma) özellikleri varmış.

ÖNEMLİ NOTLAR

Mystic Tan kozmetik bir uygulamadır.

Anında renk değişimini sağlayan boya kullanılmadığı için 2 dakikalık seansın sonunda bronz çıkılmaz.

Seansın bitiminden sonra 4 saat boyunca duş alınmaması gerekir ki renk tam olarak tüm vücuda yayılsın.

4 farklı tonda bronzlaşma mümkün. Her cilt tipi farklı olduğundan sizin için en uygun olan tonu kendiniz deneyerek bulabilirsiniz. Bunun için öncesinde size verilecek olan bariyer kremi, el, ayak ve tırnaklarınıza sürmelisiniz.

Uygulamadan sonra 6 saatten itibaren cilt tarafından absorbe edilemeyen solüsyonun suyla atılabilmesi için duş alınması öneriliyor.

Uygulamadan sonra sık sık nemlendirici kullanarak (özellikle yüzünüze) bronzluğunuzu daha uzun süre muhafaza etmek mümkün.

 

Mystic Tan’in uygulama yerlerini öğrenmek için tıklayın.

http://www.mystictan-tr.com.