Lancôme`un merakla beklenen yeni maskarası Grandiôse’un farkı, eşsiz fırça ve aplikatör tasarımında.

Lancôme Grandiose’un Swan-Neck™ (Kuğu Boynu) Aplikatörü sayesinde herbir kirpiğinize ulaşabiliyorsunuz. Gözün doğal şekline uyum sağlıyor, kullanım kolaylığı ile en uçtaki kirpiklerinizi bile dokunabiliyorsunuz. Böylece dolgun kirpiklere, iri ve belirgin bakışlara sahip olmanız mümkün oluyor.

Maskara, makyajı tamamlayan en önemli ürün. O olmadan olmaz çünkü gözleri ortaya çıkarır, bakışları belirginleştirir. Ve tüm bunların yanında maskarayı uygulamak aslında o kadar da kolay değil. Her zaman başarılı olamıyoruz. Sağ elle sol göze uygulamak zor; sol elini kullanamayan birinin maskarayı uygulaması zaten pek mümkün değil. Solaklar için de sanırım durum farklı değil işte bundan yola çıkarak Lancome tasarımcıları dünyada bir ilki gerçekleştirmişler ve sadece fırçayı değil aplikatörü olduğu gibi değiştirmişler.

lancomegrandiose

Lancome Grandiose’un aplikatörü gözün şekline tam uyum sağlıyor. Bileğinizi bükmenize, fırça göz kapağına değecek diye endişe etmenize gerek kalmıyor. İki farklı uzunluktaki fırça kılları sayesinde en dipteki küçük kirpiklere de ulaşabiliyorsunuz üstelik. Aplikatörü kirpik dibinden uca doğru uyguladığınızda kıvırma etkisini de göreceksiniz. Maskaranın rengine ve yoğunluğuna gelecek olursak evet, cidden koyu kopkoyu bir siyah. Kirpiklerin çok daha uzun görünmesini, gözlerin iyice ortaya çıkmasını sağlıyor ancak formülün yoğunluğu benim her zaman kullandığım maskaramın yanına yaklaşamıyor. Elbette bu bir tercih. Ben fırçadan ziyade likidin kıvamına önem veriyorum. Birbine çok yapışan kirpiklerim yok. Grandiose ise kirpikleri ayırmakta ve uzun göstermekte çok başarılı olmasına rağmen beklenen yoğun ve dolgun kirpikler konusunda üzerinde biraz daha çalışılması gereken bir maskara olmuş, bence.

photo 1

 

Peki bundan sonra da kullanır mıyım? Kullanırım. Çünkü kirpiklerimi sertleştirmedi ve kuruyup dökülmedi. Gece için değil belki ama günlük makyajda gayet keyifle kullanılır. Dediğim gibi tercih meselesi ben, yoğun ve dolgun kirpik seviyorum ama belki siz kirpikleriniz tek tek ayrılmış ve uzun olsun istiyorsunuzdur. O zaman bu ürün sizi kesin memnun edecektir.