Her zaman her yerde yazdığım gibi benim cildim oldukça kuru. Kış aylarında özellikle gerginlik hissini fazlasıyla yaşıyorum. Rüzgarlı havalarda ise yanaklarımdaki kızarıklık ve hassasiyet sıkıntı veriyor, suratıma ne süreceğimi şaşırıyorum.

Darphin’in hassas ciltler için geliştirdiği yatıştırıcı ve rahatlatıcı serumu Intral ile tanıştım. Ben herhangi bir kozmetik ürününü elime alınca önce kokusuna bakarım sonra da kıvamına, dokusuna. Intral’in mis kokusunu yazmazsam haksızlık olur çünkü bayıldım.

Yüksek konsantreli serum şakayık, papatya ve alıç özütü, e vitamini gibi yoğun içerikleri sayesinde hassas cildi sakinleştirip rahatlattığı yazıyor ambalajında. Ben de rüzgarlı, soğuk ve karlı bir hafta sonunda deneme fırsatı buldum. İlk olarak gergin cildimi rahatlattığını söyleyebilirim. Darphin’in her zamanki hafif kıvamı serumda da devam ediyor üstelik. Benim asıl problemin kızarıklık değil aslında ciddi kuruluk ve gerginlik. Darphin serum beklediğim nemi vermedi. Sevdiğim yağlardan sürme ihtiyacı hissettim.

Kuru ve hassas cilt bakım kitime Darphin Intral Serum’u ekledim ben.