Sonunda büyük proje çıktı!

Bir süredir bloglarıma yeteri vakti ayıramadığımı fark etmişsinizdir. Bir sürü projeyle uğraşıyordum. Bunlardan ilki ve en heyecan vericisi, arkadaşım Sena Baran yani Dorikus.com‘un yazarıyla üzerinde çalıştığımız, haftalardır evde bilgisayar ekranına yapışmamıza neden olan web sitemiz:

Anne & bebek ve çocuk ürünleri yorumlama ve değerlendirme sitesi.

Yani Annelerin Alışveriş Rehberi olmak istiyoruz. Anneler ve özellikle yeni anne olacaklar bebekleri için yapacakları alışverişte çok cömert oluyorlar ancak bir o kadar da araştırmacılar. Biz de bu düşünceyle bir site kurduk. Bugüne kadar kullandığımız ürünleri genel özellikleri ile birlikte değerlendirdik ve yoruma açtık. Ayrıca siz değerli kullanıcıların yorumlamak istediği ve bizim sitemizde olmayan ürünlere de yer veriyoruz. Elbette yeni çıkan ürünleri, kullanmayacak olsak da inceleyecek ve sizin için yazacağız.

 

Fikirdenk.com ‘da neler yapabilirsiniz ?

  • Kullandığınız ürünleri, kategori başlıkları altında bulabilir, memnun kaldığınız / kalmadığınız yanları ile yorumlayabilirsiniz.
  • Sitemizde görmek istediğiniz ancak henüz yer almayan ürünler için ana sayfada yer alan ” Ürün Önerim Var ” bölümüne tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan forma iletişim bilgilerinizi ve aradığınız ürünün adını yazıp bize gönderebilirsiniz. Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilerek bir çalışma yapılacak ve ürün sitemize eklenecektir.
  • Seçtiğiniz ve incelemek istediğiniz ürünleri ” Karşılaştır” butonu sayesinde aynı ekranda birbirleri ile kıyaslayabilirsiniz.
  • Sitemizde yayınlanacak bültenlere ve bilgi paylaşım amaçlı yazılara, yeni ürünlere abone olmak isterseniz Ana Sayfada yer alan “Fikirdenk’e Abone Ol ” bölümüne e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz.
  • Ürünler ve markalar dışında, Hizmet Önerilerimizin olduğu bölümde fotoğrafçılar, butik pastacılar, parti ve organizasyon firmaları, kurs ve seminer düzenleyen kurumlara ulaşabilirsiniz. Gün geçtikçe zenginleşecek bir bölüm olacağını şimdiden söyleyebilirim.
  • Ebeveynlerin ihtiyaç duyacakları alışveriş listelerine ” Pratik Listeler” bölümünden bakabilir, ihtiyacınız olanları bilgisayarınıza kaydedip çıktısını alabilirsiniz.
  • Fırsatlar bölümünden, markaların ve ürünlerin son kampanyalarını, indirim haberlerini ve duyuruları takip edebilirsiniz.

 

Ve sosyal medya…

Elbette bizi her yerden takip edebilirsiniz. Facebook’ta bulun, Twitter’da takip edin, blogumuzu okuyun, Pinterest’te paylaşacağımız yeni ürünlere göz atın. Buradayız, hepinizi bekliyoruz :)