Bebeğin gaz sanıcısı çektiği o ilk 3-4 ayın ne kadar zor olduğunu en iyi bilenlerdenim. İki çocuğum da gaz sancısı çekti ama Koray’da gerçekten çok zorlandık. Ayağının altına, karnına sıcak su torbaları mı koymadık, karnını yağlarla mı ovmadık. İlaç önerenler olmuştu ama elbette denemedik bile. Gaz damlaları bulduk denedik bazen iyi geldi bazen gelmedi.

Şimdi gazlı bebeklerin sıkıntısı azaltabilecek GAS STOP var. Bebekle ve küçük çocuklar için Gas Stop damla, 4 yaşından büyükler için de Gas Stop Strip’ler var. Benim için önemli olan elbette damla. Elime alınca içeriğine baktım hemen. Şeker, alkol, gluten, laktoz yok. Suya damlatarak da verebiliyorsunuz. Tercihen yemeklerden sonra verilmesi öneriliyor damlanın. 

photo

GAS STOP Strip ise dil üstüne yerleştirilerek kolayca emilen bant şeklinde. 4 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinle riçin gaz giderici bir ürün. 

Ben iki ürünü de çok sevdim. İkisi de pratik. İçerik bakımından bebeklere uygun. Dilerim gaz sancısı çeken bebekler ve çocuklar için rahatlatıcı birer çözüm olur. 

Detaylar: gasstop.com.tr