Kim demiş kızlar sadece pembe,

erkekler mavi giyer diye?

KirmiziKuzu.com ile bebek ve çocuklar

artık farklı tasarımlarla trendleri yakalıyor!


2010 yılında dört arkadaşın bebekler ve çocuklar için kaliteli ve güzel tasarımlara sahip kıyafet arayışları sonucu ortaya çıkmış olan online alışveriş sitesinin hedef kitlesi 0-6 yaş grubu. Kırmızı Kuzu’da, dünyanın farklı yerlerinden gelen kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar, oyuncak ve kitapların yanı sıra faydalı bilgiler, sürpriz fırsatlar ve sadece Kırmızı Kuzu ile Türkiye’ye gelen Green Baby, Lily and Sid, Baby Cottons, Katvig, Miniature, Olive and Moss, Snuglo, Toffee Moon, Lille Barn, Angel’s Face markaları yer alıyor.

Çocukların içinde yaşayıp büyüdüğü ortamı güzelleştirip onların hassas bedenlerine yaraşır sağlıklı ürünler bulmayı, temel felsefesi haline getiren Kırmızı Kuzu, organik tarımı ve bundan faydalanan markaları da bünyesine katıyor. Böylece, çocukları için kaliteli  ve doğaya saygılı ürünler arayan, iyiye ve güzele odaklanan ve hayal dünyalarını zenginleştirmek isteyen ailelerin uğrak noktası olmayı hedefliyor.


Miniklere hediye almak için de mükemmel bir adres. Eğlenceli ve akıllı tasarımlar kaliteyle buluşuyor ve ortaya göz kamaştırıcı bir dünya çıkıyor.Kırmızı Kuzu loleksiyonuna katacağı yeni markalar ve keşfedilecek yeni ürünler ile her gün büyüyor.

 Şimdi hemen tıklayın ve sadece çocuklarımız için hazırlanmış olan siteye göz atın.