Joker Baby dev mağaza konseptiyle yeni şubelerini açıyor. Altunizade mağazası da bunlardan biri. Yakın zamanda açılan bu dev mağazayı gezdim, gördüm ve çok beğendim. Çünkü gerçekten büyük bir alana sahip. 3000 metrekarenin üstünde, iki katlı, kendisine ait kapalı otoparkı olan binlerce ürünün yer aldığı bir mağaza. Aklınıza gelen anne bebek alışverişine dair ne varsa burada bulabilirsiniz.

Mağazada ürün konumlandırma da özenle yapılmış. Üst katta oyuncak, tekstil, beslenme, emzirme ve elektrikli bakım ürünleri varken alt katta ise daha çok yer kaplayan, alışverişte en çok zaman kaybedilen puset, oto koltuğu ve bebek odası kategorilerinde ürünler var. Üst katta bir de Stokke markasının köşesi var. Ürünlerin tümünü burada bulabilir yakından görebilirsiniz.

Joker Baby’nin yeni mağazasındaki en beğendiğim fark yaratan özellik ise puset test sürüşü yolu. Evet, yanlış yazmadım. Puset satın almadan önce test etmek ve bunun işin birçok zemini yan yana getirmek gibi harika bir fikirle ortaya çıkmış bu alanda Arnavut kaldırımı, çim, asfalt gibi farklı zeminde pusetleri deneyebiliyorsunuz.
Kısa videosu da burada:

Özellikle yeni anne baba olacaklar için Joker Baby dev mağazalar Altunizade ve Galleria’da sizleri bekliyor.