Blogda alışveriş listelerimi okuyanlar, instagram’da takip edenler çocukları kış günü pusette sıcacık battaniye gibi bir şeyle gezdirdiğimi bilir. Adı Bundle Me. Koray zamanı, yurt dışından almış olduğum için de her seferinde ¨Malesef Türkiye’de satılmıyor¨ cevabını veriyordum. Artık öyle demeyeceğim. Size harika bir haberim var:

JJCOLE BUNDLE ME artık Türkiye’de Toromanya.com‘da satılıyor. 

toromanya

Önce Toromanya’dan bahsedeyim sonra da biz anneler için satışa sundukları birbirinden kullanışlı ürünlerden.
Toromanya.com’un arkasında anne, baba ve çocuklardan oluşan bir ekip var. Girişimci anne, çevresindeki diğer annelerin ihityaçlarına kulak vermiş ve hep beraber kolları sıvamışlar. Ebeveyn- bebek rahatını destekleyen, özel ürünlerden oluşan bir e-ticaret sitesini kurmuşlar. Toromanya’nın ürün yelpazesinde Türkiye’de daha önce bulunamayan ürünlere ağırlık vermeyi hedefliyor. 

Daha önce Slingomom’da Haftanın Markası olarak JJCole’a yer vermiştim ama sırası gelmişken özellikle Bundle Meden biraz daha bahsetmek istiyorum. 

Hava şartları ne olursa olsun bebeğiyle, çocuğuyla gezmeye bayılan biri olarak bundle me puset tulumu benim en sevdiğim ürün olmuştur. Çocuk yağan karın altında, esen rüzgarda bile üşümeden geziyor. Anne de bu rahatlıkla keyfini sürüyor dışarıda olmanın. Ben mont da giydirmiyorum. Kalınca polar bir üst ve sıkı bir bere ile bundle me içinde sıcacık bir konfora sahip oluyor. Bundle Me puset ve ana kucakları için iki ayrı boyda ve değişik hava şartlarına uygun birkaç kumaş seçeneği ile satılıyor. En büyük özelliği ise her ana kucağına ve pusete uyumlu olması. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim ve eminim herkesin de memnuniyetle kullanacağı bir ürün. 

3lu-bunleme-urban
bundleme double
bundleme-original closeup

 

Woombie kundaklara ise bayıldım. 

Bebeklere anne karnı hissi ve rahatlığı vermesi için tasarlanmış Woombie’ler ile kolayca kundak yapabiliyorsunuz. Yenidoğan bebekler yeni hayatlara alışma sürecinde kundaklandıklarında kendilerini güvende hissederler. Moro refleksi yüzünden uykularında istemsiz el kol hareketleriyle kendilerini uyandırmazlar. Sıcak, rahat ve alıştıkları ortamı bulurlar. Woombie lisanslı bir hemşire ve aynı zamanda sertifikalı bir yeni doğan bakım uzmanı tarafından tasarlanmış. Özel bebeflex® kumaşı, bebeğin hareket etmesini engellemeden yumuşak bir şekilde onu omuzlarından ve karnından sarıyor. ABD’de birçok ödül almış olan Woombie kındaklar’ın iklime ve kullanım şekline göre birkaç çeşidi bulunuyor. 

air-stripe-boy-1

convertible-heather-gray-no-vent copy

 

Bu iki markanın dışında bir de Bosieboo var.
Bir İsveç markası olan Bosieboo, ürün geliştirme ve seçme süreçlerinde bir ilke imza atarak, geliştireceği ürünleri “ebeveyn paneli” ile kullanıcılara tasarlatıyormuş. Ürünlerin herbiri ebeveynlerin bir sorununu çözüyor. Örneğin, uzaklık uyarı monitörü, parklarda çocuğunuzu devamlı gözünüzün önünde tutma problemini, ultraviyole metre ne kadar güneş ışığının zararlı olduğunu anlama problemini, uzaktan ateş izleme monitörü de ateşli bebeğinizi sürekli uyandırıp ateşini ölçme problemini ortadan kaldırıyor. Bosieboo’da ebeveynlerin problemlerini çözmeye yönelik birçok ürün var ve marka olarak tam anlamıyla Toromanya’nın misyonuyla örtüşüyor. 

Toromanya’da satılan diğer marka ise hepimizin bildiği bebek taşıma markası BOBA. 
ABD’den ithal Boba taşıyıcıları, gezmeyi çok seven bir çiftin çocukları olduktan sonra gezme özgürlüklerine çocuklarını da katma fikriyle doğmuş. Dolayısıyla Boba’nın en çok önem verdiği konu bebeklerin doğal pozisyonda rahat edebilecekleri ve aynı zamanda da hafif taşıyıcılar üretmek. Ergonomik yapısıyla çocukları rahat ettiren, ağırlığı dengeli dağıtmasıyla da taşıyan ebeveynleri rahat ettiren bu taşıyıcı; Hollywood annelerinin de en çok tercih ettiği bebek taşıma markası.

Hepsi ve daha fazlası için: Toromanya.com

toromanya_logo_image

Yeni ürünler, kampanyalar ve haberler için sosyal medya hesaplarını takibe almayı ihmal etmeyin. 

facebook.com/toromanyacom
twitter.com/toromanyacom
instagram.com/toromanya