Bez pastaları oldum olası çok şirin bulmuşumdur. Yeni anneye verilebilecek en göz alıcı hediyelerden biri bence. Yeni doğan bebeğin ilk aylarda ihtiyacı olabilecek bezler, battaniyeler, kıyafetler, oyuncaklar bir araya getirilip farklı detaylarla süsleniyor. Ortaya da harika bez pastalar çıkıyor. Babyshower partilerinin vazgeçilmezi oluyorlar aynı zamanda.

Baby Muu da bebek bezi pasta yapımında iddialı markalardan biri. Yaratıcısı Yasemin Alkaya titizlikle ve çok severek çalışıyor. Her bir detayı düşünmeye çalışıyor. Ürünlerin kaliteli ve lisanlı olmalarını tercih ediyor ve bu özel ürünlerin taşınması esnasında oluşabilecek sıkıntıları önlemek için de kargo testi yapıyor.

Baby Muu olarak hazır tasarımların yanı sıra kişiye özel ürünler de hazırlıyorlar. Bez pastalar, bebek hediye sepetleri ve şirin mi şirin yastıklar var. Farklı ve eğlenceli tasarımları ortaya çıkarmak için uğraşıyorlar hep.

babymuu-sepet

Baby Muu tasarımı pastanızla geleneksel tebriklerin aksine yeni bebeğe farklı bir “Hoşgeldin”

Baby Muu’nun tasarımlarını görmek, markayı daha yakından tanımak için Instagram ve Facebook hesaplarını takibe alabilirsiniz.