Hamile kalınca her şey iyi güzel de birkaç ay içinde büyüyen karnınız yüzünden gardrobunuz da kullanılamaz hale geleceğinden insanın içine bir sıkıntı düşüyor. Hele işe de gidiyorsanız, özel bir gece veya bir düğün varsa kara kara düşünün durun. Hamile kıyafeti satan dükkanlardan oldukça memnuniyetsiz ayrılıyordum allahtan yaz hamileliği daha iyiydi. Elbise bulmak daha kolaydı çünkü. Çok kilo almadığım ve karnım da çok büyük olmadığından ZARA, MANGO’da rahatlıkla elbise bulabiliyordum. Fakaaaat 7.ayda kot ihtiyacım ortaya çıktı. Annemle 3-4 saatlik alışveriş maratonundan sonra zorla(!) aldığım hamile kotunu bir kere giymemişimdir. O kadar çirkin duruyordu ki, stil denen bir şey yoktu. Ben de internette araştırmaya başladım. İnanılmaz bir marka keşfettim:  ISABELLA OLIVER. Geç bir keşif olduğundan benim işimi pek görmemişti, denemek amacıyla yine de bir elbise almıştım.  Bir daha hamile kalırsam kıyafet alışverişimi nereden yapacağım diye düşünmeyeceğim.

Ünlülerin de vazgeçilmez markası olduğunu fark ettim. Zaten basın bölümünde de markanın takipçileri ünlülerin adı var: Angelina Jolie, Jessica Alba, Minnie Driver bunlardan bazıları. Hem günlük hem de gece giyebileceğiniz kıyafetler, paltolar, hırkalar… Bence her biri itinayla düşünülmüş, zevkle dizayn edilmiş. Markanın yaratıcıları Baukjen de Swaan Arons, Vanessa Knox-Brien ve Geoff van Sonsbeeck 2003 yılında lansmanını yaptıkları markayı zirveye taşımayı başarmışlar.

IsabellaOliver’a nasıl sahip olursunuz? Markanın en büyük özelliği sadece internetten ve kendi web sitelerinden satış yapıyor olması. www.isabellaoliver.com. Yani herhangi bir mağazada ürünlerini bulmak imkansız. Değiştirme konusunda da sorun yaşamıyorsunuz.

 (Tags: Casino Online)