Kolombiyalı endüstri tasarımcısı Marisol Rodriguez‘in origami’den ilham alarak yarattığı farklı, çarpıcı, yenilikçi bir hamile elbiselerini paylaşmak istedim. Karnınız büyüdükçe katları açılarak genişleyen The Skin Collection elbiselerini hamile kalmadan önce alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fark yaratacağınız kesin!

Marka, sosyal bilinçle hareket edilmiş ve tüm koleksiyon Kolombiyalı yerli kadınlar tarafından yapılmış. Çevreye duyarlı bir koleksiyon olarak da söz edebiliriz çünkü Skin Collection elbiselerini hamile değilken de kullanabilirsiniz. Daha az tüketim demek bu!

Minimalist, şaşırtıcı tarzı her kadın beğenmeyebilir ama ben çok beğendim.

Hamile kaldığımızda alışverişe çıkmak her anlamda çok zevklidir. İster kendinize alın, isterseniz de bebeğinize. Büyüyen karnınız için aldığınız pantalonları, elbiseleri giymek için sabırsızlanırsınız. Oysa doğumdan sonra hiç de öyle değildir. Karnınız, kalçalarınız henüz eski halini almamıştır. Hamile kıyafetlerinden kurtulmak istersiniz ancak gardrobunuzdakilere de sığmanız zor gözüküyor. Yeniden mi alışveriş yapacaksınız? Hem de bir kaç ay için… Maddi açıdan da gereksiz.


Marisol Rodríguez