Hep anne çocuk markaları veya mutfağa eve dair ürün keşiflerimi anlatmayacağım ya biraz da kendime döneyim kadın olmanın dayanılmaz hafifliği ve mutluluğu ile size TEN’in yeni korselerini tanıtayım istedim.

ten-kokosh

Korse denince benim aklıma daracık, nefes almaya bile engel, rahatsız ürünler geliyor her zaman. Kendime mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışan bir kadın olarak günlük hayatımda kullanmıyorum ama gece kıyafetlerinin hele hele düğünlere giydiğim abiye elbiselerin altına korse mutlaka giyiyorum. Vücudu toparladığı için elbiseyi da daha güzel taşıdığımı düşünüyorum.

Benim günlük olarak kullanmama sebebim genelde spor giyimi tercih etmem. Biraz daha ağır/şık giyinmek durumundaysam da o rahatsızlık hissinden uzak durmaya çalışıyorum açıkçası. TEN Premium Korse lansmanında öğrendim ve gördüm ki yeni ürünleri hem kumaş hem görünüm hem de fonksiyonel olarak farklı. Şık, cilde rahatsızlık vermeyen bir kumaşa sahip. Vücudu toparlama özelliği ise 1 beden inceltmeye kadar iddialı.

Lansmanda evlilik/çocuk sonra cinsellik hakkında sohbet ederken hepimiz hem fikir olduk ki hem erkeğin hem de kadının ilişkiye heyecan katmak, sıradanlıktan uzak durmaları için çaba sarfetmesi gerekiyor. İşe de dış görünümden başlamalı. Sonuç olarak partnerlerimizi seçerken önce uzaktan bakmadık mı? Kıyafeti, saçının şekli, parfümü değil miydi ilk dikkatimizi çeken? O yüzden evlendikten, çocuk sahibi olduktan sonra kendimize fiziksel olarak da özen göstermeye neden devam etmiyoruz sorusunu sorduk.

Ten’in yeni korseleri belki bize bu ilk adımda yardımcı olabilir. Açıkcası ben bir Fikirdenk olarak tasarımlarına, şıklığına bayıldım. Korse değil de büstiyer gibi. Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak, diğer modelleri görmek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Üstelik üye olmadan alışveriş imkanı da sunuyorlar: www.ten.com.tr