Evet yanlış okumuyorsunuz. Puset-bisiklet. Hep özeniyordum çocuklarını bisikletlerinin arkasındaki sepete atıp gezen anne-babalara. Küçük çocuklar için bisiklete takılan koltuklardan da buldum ancak babamızı ikna edemedim. Bisikletler için ayrılmış yol yok, kaldırımlar düzgün değil, arabalar dikkatsiz dedi. Düşününce haklı olduğuna karar verdim. Ben ne kadar iyi bir bisiklet sürücüsü olsam da ortam güvenli olmayınca arkamda ufaklığı taşımak fikri ürkütücü geldi. Normalde bir tehlike anında frene asılır, atlarsınız  bisikletin üstünden. Eee çocuğunuz varken mümkün mü bu? Sonra kendi kendime şöyle düzgün bir 3 tekerlekli bisiklet çıkarsalar çocukla gezmek için dedim. Birileri de benimle aynı fikirdeymiş ki bu dahiyane puset-bisikleti dizayn etmişler.

Karşınızda TAGA.

Taga ilk bakıldığında 3 tekerlikli iri bir puset gibi gözükebilir. Çünkü gerçekten de öyle. Puset sınıfındakilere göre daha ağır ancak 20 saniyede bisiklete dönülebilen başka bir puset olmadığına eminim. Üstelik aileniz büyüdükçe TAGA da büyüyor. İkinci çocuk için koltuk da takılabiliyor. Bebeğiniz çok küçükse Maxi-Cosi bebek otomobil koltuğunu uygun aparatlarla takabiliyorsunuz.

Hem sizin için hem de bebeğiniz için gün boyu eğlence. Form tutmak için de ideal diye düşünüyorum.

http://www.tagabikes.com

Irem Erdilek
Fenerbahçe tutkunu, sosyal medya bağımlısı. Okur, yazar. Blog lover, dreamer & mother. Teknolojik Anne, ALLYN

4 Comments

  1. cook pahali:D guzel ama bu para verilmez bence…ne bileyim norvecte cok daha uygun fiyata bisiklet arkasina takabildikleri ustelik puset olarakta kullandiklari seylerden alirdim ben ki oyle yapacam zaten:D
    ama tabi bunun estetigi daha hos…

  2. bende çok beğendim fiyatını öğrenebilir miyim?? anneleri ve bebeklerini düşünün lütfeen insaflı bir fiyatlandırma ile piyasaya sürülsün zaten birkaç sene felan kullanılacak bişi fiyat uygun olsun herkes alsın :))

Leave a Response