Bebekler ve çocuklar için en zor bulunan ürünlerden biri, şık görünümlü ve ayak sağlığını destekleyen ayakkabılardır. İngiltere’nin ünlü çocuk ayakkabı markası Starchild kaliteli İtalyan derisi, göz kamaştıran tasarımları ve el yapımı olması dolayısıyla doğru adres. Üstelik onlarca seçeneği de olan ayakkabıların her biri dikişlerinden paketlenmesine kadar her aşamada kontrol ediliyor.

Bu göz kamaştırıcı ve birbirinden şık çocuk ayakkabıları bugün tüm dünyada satılmakta. Fransa, İngiltere ve özellikle İskandinavya’da oldukça popüler olan markanın adını duyulmasını sağlayan ise Oasis müzik grubundan Liam Gallager’ın yenidoğan bebeğine sipariş vermesi olmuş.

Starchild ayakkabılar, çocukların ayaklarının doğal biçimde gelişmesini sağlayan rahatlık, esneklik ve dengeyi tam olarak sunmakta. Yeni yürümeye başlayan bir çocuğun yumuşak ayakkabılara ihtiyacı vardır. Amerikan Pediatri Tabipleri Birliği tarafından yürümeye yeni başlayan bebeklerin güçlü ayak bilekleri ve esnek ayak kemikleri geliştirmelerine yardımcı olduğu için özellikle tavsiye edilmekteymiş. Kaymaz tabanları sayesinde taş ve parke yüzeylerde bebeğinizin ve çocuğunuzun kayıp düşmesini engeller. Yeni yürümeye başlayan çocuğunuz dengesini sağlamaya çalışırken daha bir güvende hisseder kendini. Tabi ki siz de.

En kaliteli İtalyan derisinden üretilen ayakkabılar minik ayakların hava almasını sağladığı için de anneler tarafından tercih edilme sebebi oluyor. Çocuklar için güvenli, doğa dostu toksik olmayan boyalardan geleneksel yöntemlerle elde üretilen Starchild ayakkabılar, büyümekte olan o küçük ayaklar için son derece rahat ve zıplamak, emeklemek, yürüme denemeleri yapmak ve parmak emmek için mükemmel.

Starchild bugün ünlü yıldızların da çocukları için tercih ettiği ayakkabı markalarının başında geliyor. Madonna, Beckham’lar, Prince, Gwen Stefani, Christina Aguilera, Amanda Holden, Jo Wiley, Richard E. Grant, Fish ve Liam Gallagher bunlardan ilk akla gelenler.

 

Üstelik tüm bu resimlere bakarken aklıma geldi…

Sizce de harika birer hediye değiller mi?!?

 

Detaylı bilgi için www.starchildturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz

ya da info@starchildturkiye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.