Amerikadayken görüp de taşıyamam, katlayamam, bir yere kaldıramam dediğim ama orada yaşayan çoğu arkadaşımın kullandığı hamile yastıklarını artık Türkiye’de de bulabiliyoruz. Daha da fazlası bir de hamile terliği dizayn etmişler.

SHUMA, hamilelik ve sonrasında bir kadının rahatı için ürünler geliştiriyor.

Hamile Yastığı ve Hamile Terliği adında iki ayrı siteden satış yapılıyor.

Hamile Yastıkları 3 model. Özellikle son aylarda büyüyen karın yüzünden bir türlü rahat edilemez ve bacak arasına, karın altına yastıklar konur. Shuma, 3-4 yastığın görevini yerine getiriyor. Yan Destek olarak satılan küçük yastık göbeğin altına yerleştiriliyor. Daha sonra ise bebeğiniz doğduğunda onun için de son derece rahat bir kucak haline geliyor.

Shuma Hamile Terliği, ODTÜ onaylı tasarıma sahip, ortopedik, anti-bakteriyel bir ürün. Hamilelikte en çok bel ağrısından, şişen ayaklardan şikayet edilir. Bunun en büyük sebebi ise büyüyen karın ile öne doğru değişen ağırlık merkezidir. Shuma’nın alçak topuk, yüksek burun yapısı sayesinde ağırlık merkezi dengeleniyor.

Hamilelikte sonlara doğru sıkıntılı dönemler başlar. Gece uykuları pozisyon problemlerinden dolayı bölünür. Kilo ve büyüyen karın yüzünden ayaklar ve bacaklar ağrır, şişer. Bunlar gibi ürünlerin kullanımı önce gereksiz gibi gözükür insana. Sadece2-3 ay kullanmak için kocaman bir yastığa ne gerek var denir. Aslında esas önemli olan o 2-3 ayki rahatlıktır. Hem sizden sonra arkadaşlarınıza, akrabalarınıza da verebilirsiniz. böylece her zaman bir işe yarar :)

Irem Erdilek
Fenerbahçe tutkunu, sosyal medya bağımlısı. Okur, yazar. Blog lover, dreamer & mother. Teknolojik Anne, ALLYN

7 Comments

  1. bundan kendim diktim nette 115 tl id
    i 1 tlik kumaş ve 16 tl lik slikon harcandı ama gerçekten çok rahat

    1. ölçüleri tam olarak varmı patronu yani eni boyu varda geri kalan ölçüler varsa sevinirim

  2. Merhaba hamileligimin 5. ayindayim, bende shuma comfy modeli ile yeni tanistim sayilir ancak iyiki tanismisim diyorum :) gercekten artik rahat ve misil misil uyuyabiliyorum. hamilelik donemindeki tum arkadaslara tavsiye ederim. esra eronda bu yasigi kullanmis diye duydum bilenler varmi bilemiyorum..

  3. Arkadaşlar ben de BlueBerry hamile yastığını kullanıyorum son derece memnunum. Piyasadaki ürünlerden daha kaliteli ve uygun. herkese tavsiye ederim. http://www.hamileyastigim.com adresinden temin edebilirsiniz.
    Herkese sağlıklı günler…

Leave a Response