Panço’da büyüklere göre hiçbir şey yok.

Kurulduğu günden bu zamana kadar sadece bebek ve çocuk giyim üreten Panço’nun hikayesini, tasarımları yaparken ne kadar titizlendiklerini, kumaşları aksesuarları seçerken nelere dikkat ettiklerini biliyor musunuz?

1978 yılında, toptan satış ile Eminönü Sultanhamam’da başlamış ticari hayatına Panço. Kısa sürece başarıyla büyüyen iş hacmi sayesinde 1984 yılında Şişli’de ilk mağaza açılmış. 37 yıldır, kendi sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiş ve bu benimsediği vizyona uygun olarak da “Hem Kaliteli hem de Sağlıklı Üretim” misyonuyla çalışmaya devam ediyor Panço ekibi. Şu anda 110 mağazası, 350 satış noktası var. Sırf Dubai’de 15 mağaza olması planlanıyor.

Marka, ilkbahar yaz koleksiyonunda Ekoteks ile birlikte yeni bir çalışmaya imza atmış. Ekoteks ürün güvenliği testleri, ilgili regülasyon ve tebliğler kapsamında yasaklı veya kullanımı kısıtlandırılmış kimyasal maddelerin analizleri ve ürün kalitesini tespit etmek amacıyla talep edilen tüm performans testlerinde, sektörde lider test kuruluşu olarak hizmet veriyor. Bu demektir çocukların giyeceği ürünler tüm testlerden geçiriliyor. Kaliteli ve insan sağlığına uygun garantisi veriyor bize. Ben yeni sezon koleksiyonuna bayıldım. Çocuk gibi çocuk kıyafetleri çünkü hepsi :)

panco2 panco3

Ayrıca Panço alışverişlerinizi ayrıca online  olarak yapabilirsiniz.

Irem Erdilek
Fenerbahçe tutkunu, sosyal medya bağımlısı. Okur, yazar. Blog lover, dreamer & mother. Teknolojik Anne, ALLYN

Leave a Response