Bir İsviçre markası olarak 1961 yılında ortaya çıkmış olan Medela, bugün dünyanın her yerinde doğum yapmış annelerim en büyük yardımcısı olan emzirme aksesuarlarına sahip. Üstün kaliteli göğüs pompaları ve emzirme aksesuarları her türlü kalite standardına sahip, güvenilir malzemelerden üretilmekte. Alanında pek çok ödül sahibi olan Medela, Avrupa ve özellikle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hastanelerin birinci tercihi konumunda.

Mini Elektrilkli-Pilli süt pompası ile evde, iş yerinde, yolculukta anne için en pratik ve kolay çözümü sağlıyor.

Manuel el pompası, elektrikli çift pompa seti, çantalı seyahat seti, süt saklama poşetleri, meme ucu koruyucuları, biberonlar ve tüm akseuarları yeni doğum yapmış annenin rahatı düşünülerek tasarlanmış.

Ülkemizde de birçok anne Medela’nın sağladığı rahat ve güvenli emzirme ürünlerini kullanıyor.

Türkiye distribütörü Sümer A.Ş.

Irem Erdilek
Fenerbahçe tutkunu, sosyal medya bağımlısı. Okur, yazar. Blog lover, dreamer & mother. Teknolojik Anne, ALLYN

10 Comments

  1. oğluşuma bununla azmı süt sağdım , güzel bir makine

  2. berbat bir makine hem acıtıyor hemde sesi insanın sanki beynini oyuyor aldığıma çok pişman olmuştum

  3. eğer göğsünüzde çok süt varsa bayaa doluysa iyi süt çıkarıyor ki öyle bi memeden elle bile sağabilirsin.! sesi felaket!!! bu konuda en iyi marka Ameda sanırsam neyin var neyin yok tüm sütünü boşaltıyor!

  4. Ben Medela’ya hayranım.. Bu pompa sayesinde başka türlü süt içemeyecek oğluşuma tam 15 ay anne sütü verdim. Freestyle modelini kullandım, kesinlikle tavsiye ederim. Elleriniz size kalıyor, bir yandan başka şeyler yapabiliyorsunuz (kitap okumak, internete girmek gibi). Yalnız burada çok daha pahalı Amerika’ya göre, motorlu alet olduğundan araba vergisi gibi yüklü galiba vergisi : )

Leave a Response