Bu hafta Avrupa’lı bir emzik, biberon markasını tanıtmak istiyorum: MAM

Kurucusu, plastik üzerine uzmanlaşmış bir mühendis olan Avusturyalı Peter Röhrig. Hedefi dikkat çekici tasarımların, en mükemmel özellikler ile birleştirilecerek son derece harika bebek ürünleri ortaya çıkarmak olmuş ilk günden beri. Uzun süren tıbbi araştırmalar ve bebek ürünleri pazarını iyi anladıktan sonra ortaya ilk ürün çıkmış: EMZİK.

Tasarlanan emzikler hem göz alıcı, sevimli şekillerde olmalıydı hem de bir bebeğin ihtiyacı olanı vermeliydi. Böylece MAM markası da kendini tüm dünyaya tanıttı. Güvenliğin ve tasarımın buluştuğu ürünlerle de MAM Baby bugün birçok ödüle de sahip.

Plastik konusunda uzmanlaşınca sadece emzik ile kalmamışlar ve elbette biberon, suluk, diş kaşıma oyuncaklarına da el atmış MAM ekibi. Ürünlerin her birini tasarlarken hem en yenilikçi hem de güvenilir olmak için çalışmışlar. Emzikleri dizayn ederken pediatristler ve ortodontistlerle çalışmışlar. Anti-kolik biberonlar, süt akışını mükemmel şekilde sağlayan başlıklar sayesinde bebekler mutlu ve sakin oluyor. Zaten bu yaklaşımları sayesinde de bir sürü ödül almış MAM Baby.

MAM ürünleri henüz Türkiye’de satılmıyor ancak çok yakında geleceğini duydum.

Detaylı bilgi için www.mambaby.com