Benim en sevdiğim oyuncakçılardan biri LEONARDINI.

İsmi de tahmin edeceğiniz gibi büyük usta, sanatçı, bilim adamı ve mucit Leonardo Da Vinci’den esinlenilmiş, İtalyanca “küçük Leonardo’lar” anlamına geliyor. Leonardini, her çocuğun yetenekli olduğuna ve bunu keşfetmesi için gerekli fırsatların verilmesi gerektiğine inanan bir marka.

Markanın yaratıcısı girişimci bir anne Cemile Şenulubaş Tankurt. İki çocuk annesi olarak çocuklarına Türkiye’de istediği gibi oyuncak ve kitap bulamayınca Leonardini’yi kurmuş. İlk mağazasını Nişantaşı’nda 2005 yılında açan Tankurt, dünyaca ünlü eğitici oyuncak markaları olan ELC, Fiesta Crafts, House of Marbles ve Orchard Toys ürünlerini satıyor. Ayrıca www.leonardini. com.tr adlı web sitesi aracılığıyla etkinlikler de gerçekleştiriliyor.

” Oyun hayattır”

Çocuklar oynayarak öğrenir. Leonardini’deki tüm ürünler çocukların keyifli zaman geçirmelerini sağlarken bir yandan da bir şeyler öğrenmelerini hedefliyor. Mağazalarda, çocukların oynayabilecekleri oyuncaklar ve bir oyun alanı var. Siz mağazayı keşfederken çocuklarınız da birbirinden güzel oyuncaklarla keyifli vakit geçirebiliyor.

Leonardini hakkında daha detaylı bilgi almak ve hatta online alışveriş yapmak için hemen tıklayın: www.leonardini.com.tr