Aslında çok fazla tanıtıma ihtiyacı yok artık LeiLeo‘nun. Emziren annelerin kurtarıcısı oldu ürünleriyle.

Anne ve bebekleri için doğal, sağlıklı ve kullanışlı ürünlerin Türkiye’deki adresi.

LeiLeo’nun yaratıcısı henüz anne olmamasına rağmen yakın çevresindeki hamile ve yeni annelerin emzirme ürünleri konusundaki dertlerine kayıtsız kalamamış ve işe el atmış.

%100 doğal bambu kumaşından üretilen anne ürünlerinin yanı sıra organik pamuktan bebek kıyafetleri de var.  Organik kıyafet demek hiç bir kimyasal madde ve boya içermiyor yani bebek tenine doğal ve sağlıklı bir kumaş demektir.

LeiLeo’nun emzirme kıyafetleri ile bebeğinizi istediğiniz yerde özgürce emzirebilirsiniz. İster bir kafede, ister parkta, ister alışveriş merkezinde…

Üstelik süt pompası ile de rahatça kullanabilirsiniz.

Nefes alan bambu kumaşı ile üretilen LeiLeo emzirme kıyafetleri ve aksesuarları, bebeğiniz için de son derece sağlıklı.

Hediyelikler

Bebek tebrikleri ve baby shower partileri için de %100 organik bebek seti de var LeiLeo’nun. Yine doğal malzemeler içeren ve tamaman el yapımı LeiLeo Özel Hediye Paketleri’nin içinde sunuluyor. Bu özel hediye kutuları ister şirin resim çerçevesine ister bebeğin ilk eşyalarının saklanabileceği bir hatıra kutusuna dönüşebiliyor.

 

LeiLeo’yu facebook sayfasından ve twitter‘dan takip edebilir, emzirme ile ilgili günlük maceralar ve bilgiler için ise blogunu okuyabilirsiniz.

Ürünlerler ilgili detaylı bilgiler ve satın almak için www.leileo.com