JJ Cole Collections

Bizim alışveriş listelerimizi takip edenler JJ Cole Bundle Me‘lerin vazgeçilmez ürünümüz olduğunu bilirler. Pusetlerde, ana kucaklarında, otomobil koltuklarında bebeğinizin soğuk kış günlerinde sıcacık seyahat etmesini sağlayan bir ürün. Öyle ki biz 0(yazıyla sıfır) derece soğukta kafasında şapkası Bundle Me içinde paltosuz gezdiriyoruz Koray’ı. Kazak yeterli oluyor.

Her pusete de uyuyor. Infant (0-12 ay) ve Toddler (1 yaş ve üstü) olarak iki boyu var. Bir kaç da kumaş çeşidi. Original Bundle Me bizim de kullandığımız olan, soğuk bölgeler için ideal bir ürün. Ancak çok çok soğuk yani kuzey ülkeleri veya Kanada gibi yerlerde kullanmak için Arctic olanı da mevcut. Bir de daha ılıman iklimlerde soğuktan ziyade rüzgarı kesen Bundle Me var.

JJ Cole, Bundle Me dışında bebekli evlerin düzeni için de ürünler geliştiriyor. Bunlarda biri de Diaper Caddy. Ben üşenmedim Amerika’da taşıdım. Çünkü yeni doğan döneminde bezler, ıslak mendiller, ilaçlar, kremler, göğüs pedler derken aynı anda bir sürü şeye ihtiyacını olabiliyor.

Bizim favori iki ürünümüz dışında JJ Cole imzalı battaniyeler, çantalar, kutular da var. Bir göz atın ve mümkünse Bundle Me edinmeye çalışın.

http://jjcolecollections.com/

 

Bundle me artık Türkiye’de de satılıyor: toromanya.com