Hamilelikte en büyük sıkıntılardan biri büyüyen karnınızı ve göğüslerinizi güzel gösterecek aynı zamanda sizi rahat ettirecek giysiler bulmaktır. Eskiden birkaç beden büyük giyerlermiş. Sonra bazı markalar hamile kıyafetleri çıkarmaya başladı. En çok da pantalon. Ama benim içime sinen yoktu  pek Koray’a hamileyken. Allahtan o dönemin çoğunu yazın geçirmiştim de tişört, şort ve elbise giymiştim. Son iki ay da tayt ile bitirmiştim hamileliğimi. Meğer kış hamilesi olunca işler değişiyormuş. Elbise dolabının baştan aşağıya yenilenmesi gerekiyormuş. Bu aralar en büyük sıkıntım palto mesela. İleriye doğru giden yerlerim için bir çözüm bulmam gerekiyor en çok. 36 beden palto, mont, kabana sığamıyorum. Ya kapanmıyor ya da kapanıyor da nefes alamıyorum. Kendime kaban ararken karşıma Ebru Maternity çıktı.

Biliyordum da göz atmamıştım yeteri kadar. Meğer hamile bir kadının ihtiyacı olan her şey varmış markada. Pantalonlar, kazaklar, gömlekler, elbiseler ve elbette paltolar.  Ben bayıldım. Ağırlıklı olarak pamuk kumaştan üretilen modellerde klasik renklerin dışında desenli, cıvıl cıvıl seçenekleri bulmanız da mümkün.

Online satışın da yapıldığı web sitesinde çok daha fazla model ve renk seçeneği var: www.ebrumaternity.com 

Yok ben denemeden, elime almadan alışveriş yapamam diyorsanız da mağazalarına gidebilirsiniz. Onların listesi de burada.