Uyku çocuklu ailelerin en önemli konularından biridir. Öyle mi uyusun, böyle mi uyusun, yanında mı, kendi yatağında mı derken bir şekilde hep var olacak hayatımızda. Benim ise tüm bunların yanı sıra en büyük derdim gece uykusunda üstünün açılmasıydı. Çocuğun düşük sıcaklıkta uyumasını gerektiğini savunduğum için çareyi kalın uyku tulumlarında bulmuştum ama bunun ne kadar rahat bir şey olduğundan da emin olamamıştım. Dream Bag ile işte böyle bir zamanda tanıştım ben. İngiltere’den gelen bir arkadaşım hediye olarak göndermişti.

Şimdi ise The Dream Bag 30 ülkeden sonra Türkiye’de…

İngiltere’de 2006 yılında çocuklarının çok daha güvenli ve huzurlu uyumalarını isteyen bir anne baba tarafından tasarlanmış olan The Dream Bag farklı kalınlıklarda, kaliteli kumaşları ve birbirinden güzel renk ve desenleri ile kurulduğundan bu yana yaklaşık 25.000 bebeğe ulaşmış.

Dream Bag çocuğun hem sıcak ve rahat bir ortamda uyumasına yardımcı olurken hem de çok daha güvende olmasını sağlar.

Battaniyelerin aksine, Dream Bag uyku tulumları gece boyunca tekmelenerek açılmaz ve bu sayede bebeğiniz üşümez ve uyanmaz. Bebeğinizin başından kayıp çıkamayacağı için Dream Bag uyku tulumu güvenlidir. Yüzünü kapatmaz, ayakları yatağın korkuluklarına da takılmaz. Ayrıca Dream Bag içindeyken uyutup daha sonra da uyandırmadan istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

 

Klasik uyku tulumlarının haricinde yakın bir zamanda da seyahat uyku tulumları koleksiyona eklenmiş. Çıtçıtlı, takılıp çıkartılabilen kollarının yanı sıra araba koltuklarında ve bebek arabalarında kullanılmasını sağlamak için kemerin gecmesi icin ortada boşluğu bulunmakta.

 

Doğumdan 3 yaşa kadar kullanılabilen Dream Bag uyku tulumarında üç farklı beden ve değişik sıcaklıklar için de üç farklı kalınlık var. Çocuğunuzun güvenle ve üstünü açmadan rahat rahat uyuyacağına emin olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.dreambagturkiye.com