Baba çantası… Yoo öyle babalar gününde alınan maskülen bir çantadan bahsetmiyorum. Bayağı BABA çantası dediğim. Bebeğiyle sokağa çıkan babalar süslü, püslü, çiçekli veya kadınların kullanım alışkanlıklarını yansıtan bir çanta ile ne kadar rahat edebilir ki?!? Bir baba da rahat edememiş ki DIAPER DUDE çıkmış ortaya. Erkek renk ve stilini yansıtmasının dışında bebeğiyle başabaşa kalan bir babanın ihtiyaç duydabileceği her eşyayı koyabileceği pratik bir çanta tasarlamış markanın yaratıcıs ‘baba’ Chris Pegula.

Diaper Dude sayesinde babalar çok daha pratik, organize ve stil sahibi olacaklar. İşin ilginç tarafı anneler de bayılıyor bu çantalara. Bunun üzerine kadınları da mutlu etmeye karar vermişler ve feminen desenler ve renklerde çantalar çıkmış ortaya. Hollywood annelerinin kullandığı bebek çantalarının başında geliyor.

Diaper Dude sayesinde babalar kolaylıkla bezlere, biberonlara, kıyafetlere, ıslak mendillere, kremlere ulaşabilecekler. Postacı, sırt çantası, bel çantası veya bebek arabasına takılabilen modellerin yanı sıra emzik ve biberon koymak için akseauarlar, alt-açma minderi gibi yan ürünler de mevcut.

Hepsi ve daha fazlası www.diaperdude.com‘da…