Babalar Günü yaklaşıyor. Anlamsız bir gün daha ama ben bu vesileyle farklı, dikkat çekici ve pratik ürünleriyle bir baba markayı tanıtacağım.

2003 yılında bebeklerini çok yeni olarak kucaklarına almış olan iki babanın hikayesi başlıyor. Artık konuştukları konular iş değil bebek ve bebek ürünleri oluyor. Kafa kafaya vermişler ve kendileri için ürünler hayal etmeye başlamışlar. Hali hazırdaki bebek çantalarına takmışlar kafayı. Annelerin kullandıkları çiçekli böcekli çantaları taşımak istemiyorlar ancak hem maskülen hem de bebekli hayata uygun bir ürün de bulamıyorlar. Böylece kendi ürünlerimi yaratmışlar.

1 seneden uzun bir süre ürün tasarımı ve üretimi üzerinde çalışmışlar ve sonunda 2005 ilkbaharında DadGear™ markasının lansmanını yapmayı başarmışlar.

DadGear’ın en ünlü ve dikkat çekici ürünü ise Diaper Vests and Jackets denilen yelekler ve ceketler.

 

 

Aslında ceket veya yelek değil de giyilebilir bebek çantası desek daha doğru. Ciddiyim.

 

Çanta taşımak istemeyen ama her şey de elinin altından bulunsun isteyen şaşkın babalar için ideal, mükemmel bir ürün. Aslına bakarsanız biz anneler için bile süper.

DadGear’da sırt çantası ve postacı modeli dediğimiz messenger bebek çantaları da var. Onlar da son derece maskülen çizgilerde ve bir o kadar pratik gözüküyor.

 

Merak edenler ve daha fazla incelemek isteyenler için http://www.dadgear.com