IMAGE1

Şimdi size harika bir markadan bahsedeceğim: clubEdi

İzmirli iki kadın girişimcinin, iki anne girişimcinin yarattığı tekstil markası. Her anne girişimcinin  yola çıkış hikayesi aşağı yukarı birbirine benziyor aslında. İstediğiniz kalitede ürünü, hizmeti alamıyorsunuz; içinize sinen bir marka bulamıyorsunuz ve işe koyuluyorsunuz. İşte bu yüzden çok değerli. clubEdi de Sevgili Dilek ve Esra’nın hem kendilerinin hem de anne arkadaşlarının ihtiyaçları düşünülerek yaratılmış. 

BORNOZIMAGE 

clubEdi’de bambu kumaştan yumuşacık body ve tulumlar, Ege pamuğundan pofuduk bornozlar, havlular ve saten ile sarmalanmış keten kumaşlardan yatak grubu ürünler var. Bambu elyafından ürün demek yumuşacık ipeksi bir his demek aslında. Bambunun bir diğer özelliği ise antibakteriyel olmasıdır. Bebek cildine uyumludur, hassastır, çevre dostudur, ısı düzenleyicidir. Bebeğinizi kışın sıcak; yazın ise serin tutar bambu kumaştan yapılan ürünler. O yüzden ben bambuyu çok severim, eminim siz de seversiniz. 

Ayrıca clubEdi’nin birbirinden şirin baskılı body ve tulumlarını da görmelisiniz.

IMAGE2

 Tüm bunların yanında benim favorim hediye sepetlerinden bahsetmezsem olmaz.

Harika bir kanvas çanta içerisinde body set, battaniye, önlük ve sevimli oyuncak ayı EdiBear var. İsterseniz kanvas çantayı tek başına da satın alabilirsiniz. Ben bayıldım. 

Screen Shot 2014-02-17 at 8.02.15 PM

 clubEdi markasının her bir ürünü özenle yaratılmış. Bebekler ve anneleri düşünülerek hazırlanmış. Yumuşak dokulu sade tasarımları daha yakından tanımak için web sitelerine mutlaka göz atın: www.clubedi.com.tr

Yeniliklerden haberdar olmak için: 

facebook.com/clubedi

twitter.com/clubEdi