Doğumun fiziksel bir olaydan daha öte, daha önemli olduğunu düşünen Annette & Jason RUBIN çiftinin hamileler, yeni anneler ve yeni doğan bebeklerin cilt bakımları için geliştirdikleri ürünlerden oluşan bir marka BELLI. Bebeğini bekleyen anne adaylarının hamilelikleri süresince ve sonrasında değişen vücutlarının eşsiz bakımının yanı sıra yeni doğanların hassas ciltleri için geliştirilmiş formüllere sahip ürünler her türlü güvenlik ve alerji testlerinden geçirilmiş.

Şık ve diğer bakım ürünlerinden ayırt edici güzellikteki ambalajları kendinizi daha özel hissetmenizi sağlıyor.

Belli Pregnancy, Belli Motherhood ve Belli Baby olmak üzere 3 ayrı koleksiyonu var BELLI SkinCare’in. Tüm ürünler anne ve bebeğinin her an saf ve mükemmel bir bakıma sahip olması için geliştirilmiş. Yani formüllerinde bebeğe anne karnındayken veya anne sütü aldığı dönemlerde zararı olabilecek her türlü içerikten arındırılmış.

Belli Motherhood serisi yeni annelerin değişen cilt yapıları için hazırlanmış ürünlerden oluşuyor. Son derece etkili olduğunu iddia ettikleri ürünleri ile hamilelik sonrası vücudunuzun yenileneceğini söylüyorlar. Her bir ürün alerjenik olarak test edilmiş ve formülünde paraben ve yapay renklendiriciler kullanılmamış.

Belli Pregnancy serisinin özelliği ise dünyada her bir ürünün teratology araştırması yapılan tek seri olmasıdır. Bu testin amacı doğumsal anomaliye sebep olabilecek kimyasalların saptanmasıdır. Elbette her bir ürün alerjenik olarak test edilmiş ve formülünde paraben ve yapay renklendiriciler kullanılmamış.

Belli Baby yeni doğanın nazik cildine en saf ve en hassas bakımı sağlayacak yumuşacık ürünlerden oluşuyor. Ürünler alerjenik olarak test edilmiş ve formüllerinde paraben, phthalates ve yapay renklendiriciler kullanılmamış.

Bebeklerimizin sağlığını henüz anne karnındayken düşünüyoruz ya yiyip içtiklerimize dikkaet ettiğimiz kadar cildimize sürdüğümüz ürünlere de o kadar özen göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. Belli Skincare de şaşırtıcı biçimde bu konuya hassasiyet gösteren bir marka olarak göze çarpıyor.