ANNE-KIZ BİR ÖRNEK…

  • Bir anneye verilebilecek en güzel armağanlardan biri,
  • kendisini hep hayranlıkla izleyen küçük kızıyla bir örnek giyinme şansıdır..

Son günlerde Angelina Jolie’den Katie Holmes’e kadar pek çok ünlü anne, kızlarıyla bir örnek giyinerek objektiflere gülümsüyorlar..

Bebek by Pikkolo’nun Anneler Günü’ne özel koleksiyonu ile annelere kocaman bir gülümseme hediye etmeniz mümkün.


 

Kendi üretimi bebek ve çocuk odaları mobilyalarının yanı sıra, temsilciliğini üstlendiği dünyaca ünlü ithal markaların 0-8 yaş mobilya, dekorasyon, giyim ve aksesuar ürünlerini müşterilerine sunan Bebek by Pikkolo Anneler Günü’ne özel, sunduğu koleksiyonu ile anneler ve kızlarına bir örnek giyinme şansı sunuyor…

Ürünlere www.bebekbypikkolo.com adresinden ve Ankara mağazasından ulaşabilirsiniz.

Bebek By Pikkolo…

Türkiye’nin sayılı konsept mağazalarından Bebek by Pikkolo’yu farkı arkasında bir Arge Grubu’nun bulunması.

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı ve Stratejik Tasarım Danışmanı Özlem Yalım Özkaraoğlu’nun danışmanlık yaptığı Arge Grubu, konusunda uzman endüstri tasarımcıları, stilist, pedagog, çocuk doktoru ve Pikkolo Yönetimi’nden oluşuyor. Bu ekip tarafından belirlenen özelliklere uygun ürün ve markalar müşterilere sunuluyor.

30 yıldır yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veren Pikkolo Mobilya&Dekorasyon, Haziran 2010’dan beri Türkiye çocuk mobilya sektöründe Bebek by Pikkolo markasıyla hizmet veriyor. Kendi üretimi bebek ve çocuk odaları mobilyalarının yanı sıra, temsilciliğini üstlendiği dünyaca ünlü ithal markaların 0-8 yaş mobilya, dekorasyon, giyim ve aksesuar ürünlerini müşterilerine sunuyor.

Bebek by Pikkolo’nun Markaları…

Amerika’nın uyku seti tasarımları ile ünlü markası Dwell Studio, abajurdan dönenceye kadar aynı temayı yansıtan Lambs & Ivy ürünleri, tebeşirle yazılabilen Wallcandy Arts duvar yapıştırmaları ve İvi halılar; Bloom Baby ve Boon’un tasarım ödüllü mama sandalyeleri, ana kucakları; dünyaca ünlü Fransız giyim markası Catimini, el yapımı deri İngiliz Starchild ayakkabıları ile Bebek by Pikkolo’da yerini alıyor. Mağazada yeni doğan grubunun hassas cildine uygun CleanGlobe organik ürünleri de mevcut.

www.bebekbypikkolo.com