Bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum.

‘Haftanın Markaları’ diye yayınladığım yazılara kızanlar varmış. Burada yer verdiğim markaların bir çoğunu Türkiye’de bulamadığı için şikayetçi olan anneler anlam veremiyorlarmış hakkında yazı yazmama. Açıkçası ben de şikayetçiyim keşke burada da olsa tüm bu ürünler. Gerçi yavaş yavaş Türkiye’ye getirilmeye başlandı butik mağazalar tarafından.

Şimdi en baştan başlıyorum.


Sevgili okur,

Hakkında yazı yazdığım ürünlerin çoğunu kullandım, kullanıyorum. Beğendiğim için de paylaşıyorum. Zaten yazının içinde de kendi tecrübelerime yer veriyorum. Diğerlerini ise fikir vermesi açısından, dünyadaki çocuk-anne ürünleri trendlerinin takibi için yazıyorum. Ben çok araştıran, çok okuyan bir anne ve blog yazarıyım. Bana ilginç gelen, yararlanabileceğimi düşündüğüm her tür kitap, yazı, link, site, marka, ürün vs aklınıza ne geliyorsa burada yer veriyorum.

Bir moda dergisini elimize aldığımızda, hayran hayran baktığımız kıyafetlerin, aksesuarların hepsinin ülkemizde satılmadığını biliyoruz ama merak ediyoruz. Yeni ürünleri, modayı, renk ve desenleri öğreniyoruz. İşte Haftanın Markaları bölümünü de onun için hazırladım.

SlingoMOM’da en çok okunan sayfalar arasında Haftanın Markası.

Bana sitem eden anneleri de anlıyorum. Bir bakıyorsunuz tasarım harikası ürünlere sahip bir marka tanıtılıyor. Heyecanla okuyorsunuz, linklere tıklıyorsunuz, fiyat araştırması yapacaksınız, nerede satılıyor diye kontrol edeceksiniz. Öğreniyorsunuz ki Türkiye’de satılmıyor. İnsan sinir oluyor.

Dediğim gibi umarım yakında hepsini uygun fiyatlarda ülkemizden satın alabilme şansımız olur.