Aile boyu en sevdiğimiz markaların başında GAP geliyor. Çizgisini ve kalitesini bozmayan, her yaşa göre koleksiyonu olan marka rahat giyimin sembolü benim için. Üstelik yenidoğan koleksiyonları da yeni anne olacak sevdiklerime de hediye almak için ilk tercihim oluyor. Geçen hafta BabyGAP ilkbahar 2015 koleksiyonunun lansmanını Kanyon GAP mağazasında birlikte yaptık.

BabyGap Koleksiyonu ilk kez mağazalara girecek yeni temalarla genişleyerek 2015 ilkbahar sezonunu açmış. Elbette %100 pamuklu olan ürünler baharın pastel tonlarında bizi karşılıyor. Lila, mavi ve gri tonlarında tulumlar, bodysuitler öne çıkıyor. En büyük yenilik ise “Emotions Table” adlı mini koleksiyon. Bebeklerin duygularını eğlenceli biçimde yansıtmayı amaçlayan koleksiyonda üzgün, mutlu, aç, kızgın ifadeler içeren grafiklerle süslenmiş ürünler bulunuyor.

babygap babygap2

Bitmedi. Bu sezon Gap, Organik Yenidoğan Koleksiyonu’yla bir ilki gerçekleştirmiş ve online mağazaya özel olarak sunulmuş. Mini organik koleksiyon’a www.gap.com.tr’den göz atabilirsiniz.

babygap9

İlkbahar 2015 Koleksiyonu, çocuk ve bebek ürünleriyle Gap mağazaları ve www.gap.com.tr’de satışta. Gap’in kampanya ve yeniliklerinden haberdar olmak için websitesi ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:

facebook.com/GapTurkiye
instagram.com/gapturkiye
twitter.com/gap_turkiye