Haftanın Markası: DeFacto – Hamile Kıyafetleri bir harika

Haftanın Markası’na uzun zamandır yazmıyordum. Yeni seneyle birlikte bloga biraz daha ağırlık vermeye karar verdim. Popülerlik geçici ama içerik her zaman değerli ve kalıcı olan. Bu haftanın markası DeFacto. De Facto bildiğimiz bir marka ama benim dikkatimi çeken ve tanıtmak istediğim ise Hamile kategorisindeki ürünleri. 9 senelik anneyim, gerçekten de ilk hamile kaldığımda kendime göre bu kadar çeşitte elbise, tişört, pantolon bulmakta zorlanıyordum. Bulduklarım da çok pahalıydı. De Facto hem çeşitliliği hem de uygun fiyatlarıyla dikkatimi çekti. Hamile kategorisinde üst giyim ve alt giyim olarak onlarca ürün var. Elbiseler, pantolonlar, tunikler, abiyeler, şortlar, taytlar ve tişörtler… Benim en sevdiklerim ve sizin için seçtiklerim ise şunlar:

Hamileyken ben en çok pantolon ve Sarp’ın gömleklerini giyiyordum. Emanet kıyafetlerle geziyordum resmen. İşte bu yüzden DeFacto’nun hamile kategorisindeki gömlek ve taytlara bayıldım.

defacto-hamile-gomlek defacto-hamile-tayti

Bunların dışında en sevdiklerim ise elbiseler oldu. Günlük veya şık istediğiniz her an için bir elbise var. Bu da favorim:

defacto_hamile_elbise

Ayrıca kim demiş hamileler modaya uyamaz, yırtık kot giyemez diye :)

defacto-ham

DeFacto’nun hamilelerin her türlü ihtiyacına yönelik kıyafetler tasarladığını ve bunları son derece uygun fiyatlandırdığını sevinçle söyleyebilirim. Üstelik defacto.com.tr adresinden online alışveriş yaptığınızda kapıda ödeme imkanı da var.

Dilerim harika bir hamilelik geçirir, bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

1

Leave a Reply