İlk 6 öyle böyle geçti. Emzirdiğim için beslenme ürünlerini kullanmamıştım. Kucak bebeği olduğundan fazla bir şeye ihtiyacımız olmuyordu. Koray hem fiziksel hem de ruhsal gelişiminin hızıyla aynı orantıdaymış bizim alışverişlerimiz meğer. Bazı ürünleri uzun süre kullanmışız, kıyafetlerin ömrü 2-3 ay zaten. Katı gıdaya, kendi kendine oturmaya başlayan ve emekleyen bebeğin ürünleri:

AVENT Emzik
AVENT Mikrodalga Sterilazatör
PRIMA Bez&Islak Mendil
SASSY Pudra Kokulu Çöp Torbası
MUSTELA Bakım serisi
SWEEN Cream
MOZART for Babies CD
MOTHERCARE Aquapod
BEABA Babycook
SLINGO Hug
MUTSY UrbanRider Light + Maxi Cosi Araba koltuğu
TINYLOVE Monkey Island
FISHER PRICE Diaper Caddy
CARTER’S & GAP yazlık tulum

Irem Erdilek
Fenerbahçe tutkunu, sosyal medya bağımlısı. Okur, yazar. Blog lover, dreamer & mother. Teknolojik Anne, ALLYN

8 Comments

 1. İremcim,

  Aquapod dan memnun musun? Biz de artık bir tane edilenim diyoruz. Kullanışlı mı? Çünkü artık bizim minik kızımız :) küvetine sığmıyor.

  1. Petekçim, Koray 6 aylıktı aldığımda. Çok rahat ettik. Elinden kaydı, düştü derdi olmuyor. Rahat rahat yıkayabilirsin senin minik kuşu ancak Koray su ile oynamayı çok sevdiğinden biz küveti de kullanıyoruz hala. Su dolu küvetinin içinde oynamayı çok seviyor. iki gün küvet, 2 gün aquapod :)

 2. Çok teşekkürler canım. Sanırım bizde de aynı şey olacak. Hemen alıyorum o zaman. Bizimkilerin ikisini birarada suda görmek için sabırsızlanıyorum. Umarım en kısa zamanda böyle bir fırsat elimize geçer. :)

 3. bu Aquapod dus kabinine uygun mudur acaba…kuvetim yok malesef…ayrica sen kati meyve sikacagi kulandin mi…ben hazir meyve sularindansa kendim sikmayi tercih ederim ne tavsiye edersin bu acemi anneye…

  1. Aquapod her yere uyar. Altından vantuzları var. Yapışıp kaymaması için. Aslinda kati meyve sikacagimiz var ama Koray portakal suyu disinda diger meyve sularina pek ragbet etmiyor.

 4. merhaba irem ,
  vibratorlu ana kucagini kullandin mi acaba ? resimde goruyorum ama listede ismini bulamadim .kullandiysan memnun kaldinmi ve hangi markayi onerirsiniz ?

  1. Aysel Merhaba,
   Evet Fisher Price ZEN serisi idi bizim kullandığımız. Çok memnun kaldık. Bizim memnuniyetimiz titreşiminden çok anakucağının ergonomik yapısından kaynaklanıyordu. Oğlum çok rahat etti onda.

 5. Bloğunuzu çok beğendim. 2 yaşında bir oğlum olmasına rağmen çok sayıda yeni bilgi edindim. Liste sayfalarınızdaki ürünlerin adlarını resimlerinin altlarına yazmanızı önermek istedim. saygılar..

Leave a Response